tělové svíce

Harmonizace čakrovými svícemi

Čakry jsou energetická centra našeho těla. Odevšad do nás neustále proudí energie, protéká námi a opět z nás vychází ven. Běžným vědomím jí nejsme schopni vnímat. Nedovedeme jí zužitkovat ani uskladnit.

Tato energie proudí všemi energetickými centry podél páteře nahoru. Energie šesti čaker se nakonec spojují v sedmé čakře, která se nachází na temeni hlavy. Čakry se nacházejí na povrchu éterického těla, v řadě kruhových vírů, jakýchsi kónických kuželů na přední a zadní straně trupu s vrcholy na linii osy páteře.

Výraz čakra znamená kolo, otáčení. Tím, že čakra vyrábí energii, funguje jako dynamo. V místě čaker jsou kosmické síly vtahovány do těla nejintenzivněji. Tyto kosmické energie ovlivňují naše myšlenky a vlastnosti v souladu s karmickými a duševními dispozicemi.

Každá čakra je spojena s určitými specifickými vlastnostmi a každý člověk zakouší v jednotlivých čarách jiné pocity. Čakry působí ve více rovinách a na více aspektů našeho bytí. V oblasti hlavních čaker se nacházejí důležité žlázy a nervové spoje.

Druhé působiště čaker je duševní sféra. Čakry jsou astrální centra, jimiž přijímáme kosmickou energii, ale čakrami energie rovněž odchází. Nezdravá strava, nesprávná cvičení, špatná společnost, negativní myšlenky, strach, zklamání, napětí, šok a jiné mohou otáčení čaker obrátit a způsobit tím únik energie. Následkem toho pak dochází k nemocem a psychickým poruchám.

Třetí působiště čaker je duchovní rovina. Z duchovní roviny se nám dostává vědění a sebepoznání. Duchovní probuzení se může projevit v každé probuzené a pročištěné čakře. Pročištěné čakry jsou citlivější a vnímavější. Člověk se stává více senzitivním.

 Pokud všechny čakry pracují správně, jsou přibližně stejně velké a my se cítíme dobře. Máme dostatek energie a jsme šťastni. Když tomu tak není, je některá čakra v disharmonii.

 Blokády a nedostatečné funkce čaker lze uvolnit a čakry harmonizovat, například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně (takovéto frekvence vibrací se nacházejí například u drahokamů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů apod.)

K pročištění a harmonizaci čaker můžeme použít čakrové svíce.

Čakrové svíce jsou vyrobené v barvě jednotlivých čaker. Je jich sedm základních a osmá černá dočišťující. Slouží k pročištění a harmonizaci jednotlivých čaker. Pokud chceme docílit skutečné harmonizace tak, aby byla přínosem pro organismus, je zapotřebí si dopředu stanovit přesné intervaly termínů včetně pravidelného času a postupně pročistit a zharmonizovat všechny čakry od Kořenové po Korunní a ukončit černou dočišťovací.

Jakmile se blokády odstraní a čakry zharmonizují, vrátí se nám hluboká radost ze života, uvolnění a jasnost. Je důležité si držet mysl v pozitivní energii bez negativních emocí.

 

Harmonizace těla Pentagramovými svícemi

Pentagram – pět elementů

Pět elementů – Voda – Oheň – Dřevo – Kov – Země je základním stavebním kamenem čínské medicíny. Systém pěti elementů vychází z přírody a je výsledkem dynamické kvality veškerého dění v přírodě. Představuje pět pohybů a pět fází přírodních cyklů. Každý z pěti elementů je spojen s určitým ročním obdobím, s některými emocemi, chutěmi, tělesnými orgány a barvami.

K projevení energií JIN a JANG je potřeba hmota. JANG uvádí do pohybu – aktivuje a dává JINU formu. Pět prvků – elementů jsou na sobě vzájemně závislé, transformují se jeden do druhého stále dokola, je to koloběh vzniku a zániku, znamená to, že jeden se rodí z druhého a je zásoben jeho energií. V cyklu tvoření Dřevo živí Oheň, z nějž vzniká Země. Z ní se doluje Kov, který podporuje Vodu a ta obratem živí Dřevo Vše se opakuje v nekonečném cyklu. V cyklu ničení Dřevo ovládá Zemi, která absorbuje Vodu. Ta zase hubí Oheň, který taví Kov a ten obratem típe Dřevo.

Každý z pěti živlů reaguje vzájemně s ostatními a ovlivňují se navzájem, a proto jsou často zobrazeny v kruhu.

Každý prvek obsahuje Párové orgány. Ty se skládají z orgánu plného JINOVÉHO a dutého JANGOVÉHO. Párové orgány se vzájemně ovlivňují, tzn. že když není v rovnováze jeden, nemůže být ani ten druhý (např. játra/žlučník, nebo srdce/tenké střevo atd.).

Prvky vytvářejí harmonii v těle. Pomocí Pentagramových svící můžeme provést diagnostiku a zjistit, který prvek není v rovnováze a zároveň, který orgán je oslabený. Pokud je v těle oslaben nějaký prvek, vzniká nerovnováha, která je chápána jako nemoc.

Pentagramovými svícemi elementy harmonizujeme, uvádíme je do vzájemné rovnováhy, a tím léčíme. Je zapotřebí si stanovit 5 termínů návštěv v pravidelných časových odstupech.

 

  

 

Co jsou to tělové svíce? Co o nich víme? Jak se používají?

Tělové svíce, léčebné svíce, terapeutické svíce, ale taky třeba magické svíce. Již starodávné národy přišly na to, že pokud v těle nastane nemoc nebo bolest, svědčí to o špatném toku životní energie. Bez energie se hmota (tělo) stává neživá. Již tehdy se začínají k odstranění blokací v těle používat první, primitivní tělové svíce. Nejdříve se začínají vyrábět z kůry stromů nebo bylin tišících bolest. Teprve později se takto vyrobené svíce noří do včelího vosku, čímž se docílí pomalejšího hoření a tím i účinnějšího působení.

Dnešní tělové svíce jsou vyráběny především z bavlny a včelího vosku. Zde je potřeba všimnout si rozdílu ve způsobu výroby i složení. K včelímu vosku se přidávají různé esence. Zvlášť oblíbená je například levandule. K terapiím používáme zahraniční patentované biosvíce, které jsou vyráběné podle starých původních receptů a jako jediné obsahují kurkumu. Kurkuma zaručuje silný protizánětlivý účinek a spolu s dalšími esenciálními oleji z léčivých bylin tvoří jedinečný a nenapodobitelný celek.

Po zapálení tělové svíčky přiloží tuto zkušený a odborně proškolený terapeut na postižené místo nebo dráhu. Teplo a bioenergie vytvořené hořením svíce změkčuje v těle nahromaděný maz a tzv. komínovým efektem ho z těla vytahuje ven. Přes rozšířené póry kůže se do těla dostanou výtažky z kurkumy a dalších léčivých bylin. Tímto způsobem svíce napomáhá likvidaci zánětů v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla.

Pomocí tělových svící rovněž velice dobře aktivujeme lymfatický systém organismu, podporujeme přirozenou detoxikaci a aktivujeme tok energie v těle. Působení tělových svící je harmonizační spojení tepla, světla a vůně. Jde o velice silnou kombinaci, která je pro náš organismus, vystavený neustále se zvyšujícímu tlaku a stresu z našeho životního stylu, velice blahodárná!

Můžeme tělové svíce aplikovat sami na sobě? Tady je na místě otázka „znáte své tělo natolik, abyste mohli správně pracovat s léčebnými tělovými svícemi?“

Pokud se rozhodnete přikládat svíce sami, doporučujeme k přikládání pouze kolena nebo dlaně, maximálně pak ještě chodidla ze shora, pokud víte, kde najdete čakry. Naše tělo je velmi složitý mechanismus a pouze školený terapeut ví, jakým způsobem a kam svíci přiložit.

Udělejte si čas sami pro sebe, uvolněte se a pouze vnímejte své tělo. Budete překvapeni, co všechno vám vaše tělo prozradí a jak příjemně se budete cítit.

P
rovádíme různé terapie Tělové svíce, jenž slouží k účinné detoxikaci organismu. Celý proces vyvolaný tělovou svící působí jak na fyzické úrovni, tak na bioenergetické - odbourává energetické bloky. Použití tělové svíčky uvolňuje energetické bloky a tím spustí samoléčebný proces organismu a proudění energie i do míst blokádou dosud oslabených.

Tělové svíce se používají k odstraňování poruchy trávení, k hubnutí, proti nespavosti, při bolesti svalů a vazů, u vysoké horečky, jako všeobecně povzbuzující element, k eliminaci deprese, nervozity, k posílení imunity, při nachlazení, na chřipku, ženské problémy, čelní a obličejové dutiny, čištění čaker – barevné tělové svíce přímo na jednotlivé čakry, na hemeroidy, pro celkové detoxikace organismu, na zmírnění otoků, při začínajícím nachlazení, na rýmu, zánět čelních dutin, bolesti v krku, zánět dýchacích cest, zánět zubů, žaludeční potíže, gynekologické problémy, problémy s prostatou, podporu a zlepšení potence, na zánět močového měchýře nebo močových cest, na opary, na potíže se sluchem, na unavené oči, zlepšení zraku, u štítné žlázy, problémy s komunikací, na odstranění modřiny, na alergie, ekzémy, na bolesti krční páteře, uvolnění trapézových svalů, na hojení jizev, čištění lymfatického systému, atd.

Použití je širokospektrální a přináší radost, když klienti pocítí úlevu. Při aplikaci na bolestivé klouby téměř vždy okamžitou.Výborné výsledky jsme zaznamenali také u aplikací v oblasti uší, krku a čelních dutin, kde se tak často a ráda usazuje rýma. Ta se začne okamžitě spouštět jako zázrakem. Ne nadarmo jsou v zahraničí označovány tělové svíce jako Zázračné.

Harmonizační tělové svíce

Jsou to unikátní originální 100 % BIO HARMONIZAČNÍ TĚLOVÉ SVÍCE (HTS) a doplňují stávající svíce o krásné nové energie. Vibračně jsou silnější, ale zároveň je jejich energie měkčí a silně ženská.

Obsahují mnohem více bylinných esencí – ve 100% bio kvalitě, protizánětlivou složku z evropských strání a energeticky jsou dovibrovány Tachionovou energií, pyramidální energií a energii polodrahokamů. Tyto speciální svíce určitou dobu zrají a po určitou dobu se čistí dle starých tradic od případných zbytkových nízkých energií.

HTS jsou jednoduše rozděleny do pěti okruhů, které se mohou libovolně doplňovat. Rozlišení HTS je barevně – esenciální.

Barvy pomůžou v jednodušší orientaci mezi svícemi.

Tmavě modrá – čajovník – použití na veškeré záněty, oblasti kloubů, proti bolestem a k podpoře imunitního systému

Světle modrá – meduňka – použití na celou oblast vylučovací soustavy, ledviny, močový měchýř, zklidňuje psychiku, řeší gynekologické problémy apod.

Zelená – máta – řeší oblast trávicí soustavy – dezinfikuje, má vysoké vibrace, zklidňuje oblast jater, podporuje metabolismus, díky dezinfekčním účinkům se dá velmi dobře použít v kombinaci s dalšími druhy na oblast vedlejších dutin nosních apod.

Červená – heřmánek – prohřívá a změkčuje tkáně, vhodná na záněty, pro děti, dýchací cesty, trávicí trakt, zklidňuje.

Fialová – levandule – psychika, meditační, velmi vysoké vibrace, vše spojené s psychikou.

   

| diagnostika zdravotního stavu | certifikáty a osvědčení | dárkové poukazy | dárky | ceník | kontakt | harmoniterapie | lifting Dr. Nona | indická masáž hlavy | tělové svíce | ozdravné produkty Dr. Nona | kurzy, semináře | Kosmetika | Potravinové doplňky | Parfumérie |