Potravinové doplňky


Jako symboly pro preparáty Dr. Nona byly vybrány: had - znak medicíny - a hmoždíř - nezaměnitelný atribut pro přípravu léčivých lektvarů od dávných dob. To není náhoda. Dr. Nona takto připomíná, že před aktivním zapojením antibiotik, hormonů a chemoterapeutických preparátů do medicíny, se mnoho onemocnění úspěšně léčilo díky umění léčitelů aktivovat samotný organismus v boji proti chorobám. Vědecko-technický pokrok na jedné straně dosáhl toho, že se nevyléčitelné stalo vyléčitelným, ale na druhé straně „zapomněl“ na samotného nemocného, na jeho schopnost aktivovat vlastní síly v boji za své zdraví.

Správným ovlivňováním způsobu života (stravování, fyzická a rozumová aktivita) je možné působit na činnost vnitřních orgánů, vyrovnávat nedostatky v jejich činnosti, léčit nemoci, zlepšovat zdraví lidí. Na tomto se zakládá většina směrů východní medicíny.

Preparáty Dr. Nona „neléčí“ v obvyklém významu tohoto slova, ale mobilizují pro boj s nemocí vnitřní rezervy organismu „zapojením“ havarijního záchranného režimu, daného člověku přírodou.

Právě proto se tyto produkty nazývají doplňky stravy, a proto názvy těchto doplňků končí na „-seen“, což v překladu z hebrejštiny znamená „Čína“. V Číně existuje různorodá a účinná fyto-terapie bohatá na tradice a hluboké principy, které našly uznání u současných lékařů. Je ještě jeden význam koncovky „-seen“. V překladu ze staro-daosštiny toto slovo znamená „pilulka nesmrtelnosti“.

„Zdravý člověk není jen ten člověk, který nestoná, ale také ten, který má tělo a ducha v harmonii. Šťastný člověk je zdravý člověk“ - je základním postulátem čínské medicíny. Stejné heslo bylo přijato při založení nového směru v činnosti společnosti Dr. Nona.

 

Přehled potravinových doplňků Dr. Nona:

HALO IMUNSEEN 

doplněk stravy ve formě sirupu Halo Imunseen je jedinečná kombinace Halo-komplexu na bázi minerálů z Mrtvého moře a výtažku z Archebakterie, s extraktem z plodů černého bezu, zinkem a vitamínem C. Má široké spektrum pozitivních účinků, především při problémech dýchacího, nervového a hormonálního systému.

ÚČINNÉ SLOŽKY: Halo-komplex, extrakt z plodů černého bezu, zinek, vitamín C, aj.

CHARAKTERISTIKA HALO IMUNSEENU:
• podporuje obranyschopnost organismu
• pomáhá při nachlazení, viróze a ledvinových potížích
• podporuje hormonální systém
• zvyšuje sexuální touhu u mužů i žen
• pomáhá při problémech s trávením
• vyrovnává hladinu glukózy v krvi
• vyživuje vlasy, kůži a nehty
• napomáhá hojení drobných poranění kůže
• pomáhá zlepšit paměť
• stabilizuje nervový systém, pomáhá při emocionálním vypětí a stresu

DOPORUČENÁ DÁVKA: 1 čajová lžička 2 x denně.

Lovseen 

pomáhá v období zvýšené fyzické a psychické námahy, vyrovnává psychiku a dobíjí síly organizmu. Je potřební hlavně těm, jejichž práce vyžaduje zvýšenou koncentraci. Velmi rychle a účinně tonizuje centrální nervový systém, zlepšuje fyzický a psychický stav, zvyšuje pracovní aktivitu a celkovou odolnost organismu.Lovseen aktivuje syntézu pohlavních hormonů, což umožňuje řešit problémy spojené se snížením sexuální aktivity u mužů a frigidity u žen.

Yamseen 

je vynikající prostředek, který pomáhá při stresových stavech, nespavosti a nervozitě. Má blahodárné působení na nervový systém a preventivně působí proti srdečním poruchám. Uklidňuje organismus.

Ravseen 

 má blahodárné působení na imunitní systém. Stimuluje ochranné funkce
organismu a zvyšuje jeho odolnost. Snižuje hladinu tuků a cholesterolu a napomáhá tak snížení váhy. Je to vysoce účinný antioxidant.

 

 Okseen 

 je velmi účinný antioxidant. Brání organismus proti škodlivým vlivům znečištěného prostředí, stresu a špatného stravování. Odbourává volné radikály – škodlivé prvky, které napadají buněčnou tkáň. Vysoce stimuluje imunitní systém a napomáhá tak organismu vyrovnat se s různými druhy virových onemocnění a infekcí.

 

 Fáze 3 

je vynikající prostředek, který harmonizuje hormonální výměnu a má regenerační působení na organismus. Má také pozitivní účinky při problémech s kůží, vlasy lámavými nehty. Posiluje organismus při dlouhé rekonvalescenci.

 

 Pulmoseen 

 je efektivním pomocníkem při plicních onemocněních a dýchacích problémech. Stimuluje imunitu a neutralizuje volné radikály. Zvyšuje odolnost proti infekcím virům. Doporučuje se užívat hlavně v zimě a při prudkých změnách klimatu, kdy je organismus méně odolný.

 

 Reumoseen 

 je jedinečný prostředek, který pomáhá hlavně při fyzické zátěži a kloubních problémech. Působí blahodárně na podpůrnou a svalovou soustavu a pomáhá odstranit pocit „těžkých nohou“. Doporučuje se při akutních a chronických onemocněních pohybové soutavy a při poruchách látkové vyměny.

 

 Cleanseen 

 je vynikající prostředek k čištění organismu. Vylučuje z těla toxické látky, přispívá k obnovení střevní mikroflóry a aktivuje metabolismus při sedavé práci. Pomáhá při různých problémech trávicího systému a při chronických zácpách. Cleanseen není projímadlo, obnovuje peristaltiku střev přirodzenou cestou bez průjmů, kolik a nadýmání.

 

Lookseen 

  Oči jsou nejdůležitější smyslový orgán a fungují jako zrcadlo našeho zdravotního stavu. Lookseen pomáhá udržet naše oči v dobrém stavu. Zlepšuje zrakovou činnost, přesnost zraku, barevnou citlivost očí a působí preventivně proti těžkým očním onemocněním jako je například šedý zákal.Lookseen zapojuje vnitřní rehabilitační rezervy organismu a díky bioorganominerálnímu komplexu a autotrofickému systému napomáhá prevenci těchto těžkých chorob.

 

 Femseen 

 je ideální prostředek pro ženy v menopauze. Při menopauze probíhá přestavba ženského organismu, snižuje se produkce hormonu estrogenu a mnohé ženy trpí různými negativními příznaky jako jsou návaly, točení hlavy, migrény a nervozita. Tyto problémy se mohou snížit právě pomocí estrogenů, ale některé ženy nemohou užívat hormonální přípravky, protože trpí vyšším tlakem, nemocemi jater a ledvin nebo žilní trombózou. Femseen je čistě přírodní produkt, který na základě sojového fytoestrogenu regeneruje ženské tělo, omlazuje a dodává energii. Je jedinečným pomocníkem právě pro ty ženy, které trpí negativními příznaky menopauzy a nemohou užívat tradiční hormonální léčbu.

 Femseen

Goldseen

  Díky bioorganominerálnímu komplexu, jehož součástí je i achebakterie (mateřská buňka) a koenzymu “Ultra-some Q-10”, který je 5 krát efektivnější než běžný Q-10, je Goldseen jedinečným produktem, který nemá ve světě obdobu. Je nejlepším přírodním profylaktickým prostředkem na srdečně-cévní problémy, arteriosklerózy a vynikající při hypertonii. Pomáhá v boji proti paradentóze nebo při snižování nadváhy (efekt se dosahuje urychlením výměnných energetických procesů v organizmu). Zpomaluje proces stárnutí, působí jako prevence proti astenickému syndromu a syndromu chronické únavy. Stimuluje imunitní systém a podporuje adaptabilnost organizmu.

 Goldseen

Newseen

 Má jemně uklidňující působení, normalizuje činnost celé nervové soustavy. Zvlášť se doporučuje při činnosti vyžadující vysokou koncentraci. Doporučuje se při stresových stavech, vyvolávajících podrážděnost, nespavost, depresi a poruchy činnosti srdečně cévního systému, jako ischemie, hypertonie a taktéž při výrazném oslabení a nervovém vyčerpání organizmu. Obnovuje klid a duševní rovnováhu.

 

 Čaj Gonseen

  je unikátní prostředek sloužící k očistě organismu, který je denně zatěžován nevhodnou stravou, stresem a znečištěným ovzduším. Tento zázračný bylinkový čaj má silný pozitivní vliv na trávicí, dýchací, imunitní i nervový systém. Má blahodárné účinky při všech druzích slabosti organismu, podporuje proces hojení a zvyšuje odolnost proti onemocnění.

 

 Dakseen 

 obsahuje vysoké množství vitamínů a minerálů a působí jako silný antioxidant. Díky obsahu bioorganominerálního komplexu regeneruje buňky organismu a přispívá k udržení zdraví a vitality celé rodiny.

 

 Čokoseen 

 je lahodný kakaový nápoj pro dospělé i děti. Obsahuje základní denní dávku vitamínů a minerálů a tvoří tak ideální prostředek pro ochranu zdraví. Preventivně působí proti vzniku infekčních onemocnění a stimuluje imunitní systém. Čokoseen je zdravá pochoutka pro celou rodinu.

 

 Polévka Soupseen 

 je rychlé a zdravé řešení ve chvílích únavy. V dnešní uspěchané době je čím dál složitější udržet si energii a vitalitu. Díky obsahu vitamínů, minerálů a bioorganominerálního komplexu, je polévka Soupseen schopna dodat našemu tělu potřebné látky, vrátit mu energii a regenerovat organismus, ačkoli její příprava zabere pouhých pár minut.

 

 BARISEEN 

je vynikající sirup pro každodenní použití.  Je připraven a uzpůsoben zejména pro děti, ovšem nejenom pro ně. Tento sirup je ideálním produktem pro období zvýšeného výskytu respiračních chorob. Dostatečně rychle usnadňuje vykašlávání jak při „suchém“, tak „mokrém“ kašli doprovázeném rýmou a ucpanými nosními dutinami. Tyto schopnosti BARISENu jsou dány účinností jeho složek, umocněné Bioorganominerálním komplexem Mrtvého moře.

 

Gyseen je zatím nejnovější doplněk stravy značky Dr. Nona. Jeho hlavní funkcí je pomáhat při problémech s krevním tlakem, cukrovkou a s nadváhou, která je často prvním varovným příznakem rizika diabetu.

Gyseen má také pozitivní účinky při snížené sexuální aktivitě a podporuje správnou funkci jater a slinivky břišní.

Účinné složky: Gymnéma lesní, olivové listy, hořká okurka (Momordica), jablečník obecný, pískavice řecké seno, Halo-komplex.

Charakteristika Gyseenu:

  • snižuje nutkavou chuť k jídlu
  • stimuluje metabolismus
  • podporuje funkce slinivky břišní
  • preventivně působí proti cukrovce
  • pomáhá regulovat krevní tlak
  • povzbuzuje při snížené sexuální potenci

Doporučená dávka: 1 tobolka 2krát denně před jídlem, zapít sklenicí vody.

 Obsah: 90 tobolek

 

| diagnostika zdravotního stavu | certifikáty a osvědčení | dárkové poukazy | dárky | ceník | kontakt | harmoniterapie | lifting Dr. Nona | indická masáž hlavy | tělové svíce | ozdravné produkty Dr. Nona | kurzy, semináře | Kosmetika | Potravinové doplňky | Parfumérie |